Firma JUNEX-RYZBIG Sp. z o. o. powstała w wyniku fuzji piekarni "JUNEX" s. c. oraz "RYZBIG" s. c. i rozpoczęła działalność 1 stycznia 2000 roku. Połączenie dwóch piekarni z dziesięcioletnimi tradycjami zapewniło znaczne zwiększenie możliwości produkcyjnych, urozmaicenie asortymentu pieczywa oraz poszerzenie produkcji o wyroby półcukiernicze. Wpłynęło to na umocnienie naszej pozycji na bardzo wymagającym krakowskim rynku, a obecny popyt na nasze produkty zapewnia zatrudnienie kilkudziesięciu pracownikom.

Aktualnie dostarczamy własnym transportem pieczywo i wyroby półcukiernicze do około 160-ciu Odbiorców na terenie Krakowa i okolic. Ilość placówek handlowych zaopatrywanych przez naszą firmę świadczy o uznaniu jakim cieszy się nasze pieczywo i wyroby półcukiernicze na krakowskim rynku.

samochody.JPG

W ofercie posiadamy różnego rodzaju bułki, chleby foremkowe o przedłużonej trwałości, całą gamę chlebów tradycyjnych począwszy od żytnich przez pszenno-żytnie, pszenne, wieloziarniste, o różnej gramaturze, kształcie, z wieloma dodatkami urozmaicającymi smak. Na życzenie Odbiorcy wszystkie rodzaje chlebów, kilka rodzajów bułek oraz weki mogą być dostarczane w formie pokrojonej i opakowanej w folię termokurczliwą, woreczek foliowy oraz oznaczone kodem EAN. Opracowanie odpowiedniej technologii produkcji bułek "hamburgerowych", sztangli "hot-dog", bułek "zapiekanka" oraz "kebab" pozwoliło nam dostosować swoje wyroby również dla potrzeb gastronomii.  

pieczywo.gif

Z wyrobów półcukierniczych aktualnie posiadamy w ofercie kilkanaście rodzajów drożdżówek i pączków. Wyroby te charakteryzują się w szczególności niepowtarzalnym smakiem, szeroką gamą nadzień oraz atrakcyjnymi kształtami i gramaturą dostosowaną do wymogów handlu detalicznego i gastronomii. Polecamy również szeroką gamę ciasteczek deserowych pakowanych w opakowania mini, medium oraz luz.

Asortyment pieczywa i wyrobów półcukierniczych jest systematycznie poszerzany w celu dostosowania go do szybko zmieniających się na rynku trendów oraz zaspokojenia nawet najbardziej wymagających klientów.

polcokiernicze.gif

Wykwalifikowana załoga, profesjonalne zarządzanie oraz odpowiednie zaplecze lokalowe i maszynowe to atuty dające naszej firmie ogromne możliwości produkcyjne i transportowe, pozwalające zaopatrzyć naszych Klientów w pełny asortyment produkowanego pieczywa i wyrobów półcukierniczych. Zamówiony asortyment dostarczamy w ciągu całego dnia, a w przypadku większych zamówień lub zwiększonego popytu pewny asortyment możemy dostarczyć w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dostawy pieczywa realizujemy również w niedziele i święta z wyjątkiem kilku największych świąt państwowych i kościelnych.

piekarze.JPG

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Satysfakcja gwarantowana!

 

 

OD NAS - DLA WAS